The Zipper Foundation

The Zipper Foundation

The Zipper Foundation

DOĞRU YOLDA  İLERLEMEK 

Medik8 olarak her zaman hayır kurumlarına yardım edebildik. On yılı aşkın bir süredir kanser araştırmalarını her ay hatasız olarak destekledik (ve bu devam edecek). 2018 yılında, yıl boyunca hasta çocuklar için yerel bir bakımevi olan Nuh'un Gemisine 5000 £ bağışladık ve Noel'de, kendimizden birinin yürüttüğü evsiz bir proje de dahil olmak üzere birkaç küçük bağış yaptık.


2018 YILI DEĞİŞİMİN YILIYDI 

Markayı yeniledik ve uzun süredir devam eden cilt bakım yöntemimizi hemen bir hit haline gelen 'CSA Felsefesi’ne dönüştürdük. Odaklanma ve netlik gücü bizde kaybolmaz. Ayrıca, 'Dünyanın En Sürdürülebilir Profesyonel Lider Markası' olma vizyonuyla çevre çalışmalarımızı hızlandırdık. Artık kalıcı bir hayır çabası oluşturma zamanı gelmişti. ODAKLI BİR HAYIR KURUMU OLUŞTURMAK Şirket hayır işlerine yakın bir bilince sahip olduğundan bizimle birlikte olan çok sevilen ofis köpeğimiz Zipper'in ne yazık ki hastalanıp yakın zamanda vefat etmesi üzerine ilham geldi. Yakın bir örgü aile olarak, onun adına girişimde bulunmak zorunda kaldık. Bizim için anahtar, birçok küçük alanda büyük bir etki yaratmaktır. HER YIL GARANTİLİ 15.000 £ Medik8, Zipper Vakfı'nın lansmanını duyurmaktan gurur duyar. Zipper'ın sevgisini dünyaya yaymaya adamış altı ayrı hayvan refahı fonuna sahip hayır kurumu, şirketimizin sabit bir miktarı ile yılda en az 15.000 £ tutar ile finanse edilmektedir.


Markayı yeniledik ve uzun süredir devam eden cilt bakım yöntemimizi hemen bir hit haline gelen 'CSA Felsefesi’ne dönüştürdük. Odaklanma ve netlik gücü bizde kaybolmaz. Ayrıca, 'Dünyanın En Sürdürülebilir Profesyonel Lider Markası' olma vizyonuyla çevre çalışmalarımızı hızlandırdık. Artık kalıcı bir hayır çabası oluşturma zamanı gelmişti.


ODAKLI BİR HAYIR KURUMU OLUŞTURMAK 


Şirket hayır işlerine yakın bir bilince sahip olduğundan  bizimle birlikte olan çok sevilen ofis köpeğimiz Zipper'in ne yazık ki hastalanıp yakın zamanda vefat etmesi üzerine ilham geldi. Yakın bir örgü aile olarak, onun adına girişimde bulunmak  zorunda kaldık. Bizim için anahtar, birçok küçük alanda büyük bir etki yaratmaktır.


HER YIL GARANTİLİ 15.000 £


Medik8, Zipper Vakfı'nın lansmanını duyurmaktan gurur duyar. Zipper'ın sevgisini dünyaya yaymaya adamış altı ayrı hayvan refahı fonuna sahip hayır kurumu, şirketimizin sabit bir miktarı ile yılda en az 15.000 £ tutar ile  finanse edilmektedir.
Her Medik8 ürünündeki 'Zipper  Bağışı' işareti, her satın alma işleminin bu çalışmayı finanse etmesine yardımcı olduğunuza dair güvencenizdir.


Daha fazla bilgi edinmek için fon  menüsünü   kullanarak Zipper fon sayfalarında  ilerleyin. 


Yorumlar

  • Erdoğan Yağmur– 24-01-2021

    Örnek yorum detayı kısaca